IELTS Kursu Beşiktaş

Gerek iş yaşantımızda , gerek eğitim yaşamımızda karşımıza çıkan akademik sınavlardan biriside IELTS sınavıdır. İyi bir puan almanın en iyi yolu hiç şüphesiz başarıları olan ve kaliteli IELTS kursunda eğitim almaktır.

Birden fazla alanda değerlendirmeye alınacağınız IELTS sınavında bireye özel hazırlık gerçekleştirilmesi en etkili yöntemdir.

Sonuçta her bireyin seviyesi daha önemlisi öğrenme tarzı değişilik göstermektedir. Bu yüzden bireye özel hazırlanan programlarda alınan sonuçlarda başarı oranının arttığını garanti edebiliriz.

 IELTS Kursu Beşiktaş

Evinizde veya ofisinizde eğitim alabileceğiniz gibi Beşiktaş’a yalnızca 10 dakika mesafede yer alan merkezimizde bireye özel eğitim alabilirsiniz.

Merkezimiz, İstiklal Caddesinde , Galatasaray lisesinin karşısında yer almaktadır. Kanada Kültür Merkezi olarak Kanada’da eğitim yaşamına devam edecek olacak öğrencilerimizde IELTS sınavına merkezimizle hazırlanmaktadır.

IELTS kursumuz hakkında bilgi almak için ; 0 212 252 90 35-36 numarası ile eğitime geçebilir , http://kanadakulturmerkezi.com/toefl-ielts-ozel-ders ‘i ziyaret edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir